Weselne atrakcje jakie mogą się pojawić?

| Blog | 29 marca 2018

weselne atrakcje

Każda z par pragnie , by to właśnie jej ceremonia ślubna była naprawdę wyjątkowa, niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju, by mówiło się o niej tylko dobrze i długo. Dlatego też zastanawiamy się nierzadko, jak można byłoby dodatkowo upiększyć i tak już cudowny ślub, by w oczach wszystkich zebranych pojawiła się łezka wzruszenia pomieszana ze szczerym uśmiechem i uczuciem wzniosłości. Receptą na to są weselne atrakcje.

Weselne atrakcje co na ślubie?

W sam układ ceremonii ślubnej w kościele nie bardzo można ingerować, jednak że jak najbardziej można sprawić, by były to momenty jeszcze bardziej uroczyste. Warto zatem pomyśleć o tym, by wynająć dodatkowych muzyków, którzy uświetniliby te wspaniałe momenty swoim talentem. Śpiewaczki operowe, skrzypaczki, kwartety, duety, chóry – rozwiązań jest naprawdę wiele, są one też urozmaicone cenowo. Oczywiście nie zapominajmy także o dekoracjach do kościoła, one bowiem również potrafią stworzyć przysłowiowy efekt wow. Kwiaty i inne elementy potrafią dodać niezwykłego blasku.

Nie wiesz co zrobi z suknią ślubną? Zalega Ci w szafie? Wystaw darmową ofertę na komis sukien ślubnych warszawa – najlepszy komis ślubny online!

Jakie atrakcje po ceremonii?

Czas tuż po ceremonii ślubnej jest dla każdej pary absolutnie wyjątkowy, przychodzi bowiem wtedy moment na składanie życzeń, na wzruszenia, na ciepłe słowa i przeogromne gratulacje. zwykle składanie życzeń trwa przynajmniej 30 minut, niekiedy nawet do godziny, warto było ten czas uświetnić dodatkowo. Możecie zdecydować się na przykład na wypuszczenie w niebo pięknych gołąbków, motyli albo też balonów. Dobrym pomysłem jest również wynajęcie pięknych aniołów na szczudłach, które będą chodziły dokoła i rozdawały uśmiechy. Bańki mydlane także mogą się pojawić – coraz więcej par z tego rozwiązania korzysta. I będzie pięknie!

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 453, dzisiaj: 1